Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - conte12

Strony: [1]
1
Ogólnie o Mercedesie W204 / W204 doradztwo
« dnia: Czerwiec 11, 2020, 22:45:48 »
Dzień dobry wszystkim. Szukam dość sporo pierwszego dla siebie samochodu, z początku miało być audi, później rozważałam bmw aż końcu wpadło mi w oko to ogłoszenie:

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co prawda na pewno zanim kupie taki egzemplarz pojadę go oglądać z rzeczoznawcą lecz wcześniej chciałam zadać kilka pytań miłośnikom mietków. Szukałam auta z minimum 200km pod maską, to ma 160 i pytanie czy samym programem lub nie drogim kosztem 2-3 tyś zł osiągnę pułap 200km? Spalanie w jakich ilościach można oszacować? Wiadomo nie oczekuje 6l ale jak taki silnik ma mi spalić 15l to wole szukać v6 lub v8. Jak taki silnik znosi gaz, na razie się na pewno nie zdecyduje ale warto wiedzieć, jakie są koszty eksploatacji i użytkowania? jak zawieszenie wygląda w tym aucie i koszty napraw? Dużo rzeczy sama robię przy aucie. Co jeszcze warto wiedzieć o tych samochodach przed sprawdzeniem? Nie podoba mi się ten środkowy panel z przyciskami jak w telefonie i pytanie czy można go jakoś zmienić? nawigacje też w pierwszej kolejności bym zmieniła na tą z androidem bo to aż w oczy boli, wygląd softu jak z windowsa 98. Czy taki samochód posiada już coming leaving home? i co sądzicie o tej skrzyni automatycznej?
Szukałam dużo na forum ale nie wiem albo nie potrafię znaleźć albo po prostu bardzo mało informacji jest na temat tych samochodów i tego silnika.

Strony: [1]