Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Gustaw007

Strony: [1]
1
Sprzedam nawigację do Mercedesa W204. Sprzęt jest kompletny tak jak zaznaczony na zdjęciach, pochodzi z demontażu, z mojego prywatnego samochodu z roku 2009 o przebiegu 150 tyś. km, bez uszkodzeń i wad jak nówka. Fabrycznie jest wyposażony w Bluetooth, pełen zakres fal radiowych, moduł GPS, można odtwarzać audio różnych formatów MP3, DTS audio,DVD audio, lossless, flack, itp. - patrz foto. Do kompletu dokładam gratis płytę DVD z mapami (oryginał wraz z kopią zapasową). Wersja oprogramowania z 29.08.08. Oczywiście mapy można aktualizować. Udostępnię również sposób jak można wejść w menu inżynierskie. Do zestawu można podłączyć wiele zewnętrznych urządzeń: port USB, gniazdo AUX, TV FREE DVBT.
Dla osób z Bydgoszczy lub okolic mogę polecić taniego instalatora, który wymontował ten zastaw i założył mi NTG4 z dużym wyświetlaczem.

Oczywiście mogę rozważyć inne poważne propozycje.

Dla uwiarygodnienia legalnego pochodzenia sprzętu spiszę umowę kupna sprzedaży, w której będzie zawarte: nr rej samochodu, nr VIN, nr poszczególnych części, moje dane osobowe. Wszystkie te informacje będzie można zweryfikować w Centralnej Ewidencji Pojazdów, na stornie Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cena 899 zł.
link OLX Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj

2
Szanowne Panie i Panowie, szukam tak jak w temacie instrukcji PL, w formie elektronicznej PDF, tekstowej. Przekopałem Google, bez rezultatu. Może Wy pomożecie. Może być link, info na PW.

Strony: [1]