Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - gregor99

Strony: [1]
1
Nadwodzie i wnętrze / Regeneracja lamp
« dnia: Maj 09, 2018, 12:18:24 »
Czy ktoś z was samodzielnie podejmował się regeneracji przednich reflektorów? Mam strasznie porysowane i zastanawiam się jakbym kupił jakiś zestaw stąd Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj to czy dam sobie sam rade z tym żeby wypolerować. Ktoś jest mi w stanie coś doradzić?

2
Hej! Miał ktoś może styczność z tego typu środkami Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj ??? Nie jest to żadna pianka, tylko jakiś inny specyfik i zastanawiam się czy warto w to zainwestować, czy lepiej np podjechać na ozonowanie wnętrza?

3
Witajcie,

Poszukuje chłodnicy klimatyzacji do Mercdesa (W204 oczywiście). Znalazłem firmy NISSENS: Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj. Zazwyczaj części kupowałem właśnie tego producenta. Dodam, że chcę kupić sam, na przykład przez internet i osobiście zamontować. Firma Autochłodnice z tego, co zauważyłem ma dobrą opinię. Mimo to, chcę się jeszcze upewnić co o tej chłodnicy myślicie. Może polecicie inną?

Strony: [1]