Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ucando

Strony: [1]
1
Jeśli nadal szukasz tej części to polecam Ci sprawdzić w sklepie Ucando: Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj Mają tam ponad 2 miliony części, więc bardzo możliwe, że dostępna będzie też właśnie ta, której szukasz ;)

2
Silnik, osprzęt oraz układ napędowy / Odp: C 200 nie odpala
« dnia: Luty 20, 2020, 15:04:26 »
ESP świeci bo wykrywa brak komunikacji i zasilania ze sterownikiem silnika. Moim zdaniem o to może chodzić. Spróbuj to naprawić lub zmień przekaźnik. Myślę, że powinno pomóc ;)

3
Elektryka / Odp: radio z androidem
« dnia: Sierpień 21, 2018, 12:26:33 »
Takie rozwiązanie jest bardzo nowoczesne i wygodne. Jeśli chodzi o starsze modele to również jest możliwość montażu takiego urządzenia, które posiada Androida i umożliwia wygodne połączenie telefonu z radiem w samochodzie. Wystarczy kupić taką stację, dopasować ją do naszego samochodu za pomocą odpowiedniej ramki mocującej i cieszyć się nowymi funkcjonalnościami naszego radia.

4
Przy zabiegu zmiany oleju z półsyntetyka na syntetyk warto także pamiętać o dokładnym zlaniu starego oleju. Najlepiej w takim przypadku sprawdza się ciśnieniowe usuwanie oleju z silnika.

Strony: [1]