Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gregor99

Strony: [1]
1
Nadwodzie i wnętrze / Regeneracja lamp
« dnia: Maj 09, 2018, 12:18:24 »
Czy ktoś z was samodzielnie podejmował się regeneracji przednich reflektorów? Mam strasznie porysowane i zastanawiam się jakbym kupił jakiś zestaw stąd Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj to czy dam sobie sam rade z tym żeby wypolerować. Ktoś jest mi w stanie coś doradzić?

2
Hej! Miał ktoś może styczność z tego typu środkami Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj ??? Nie jest to żadna pianka, tylko jakiś inny specyfik i zastanawiam się czy warto w to zainwestować, czy lepiej np podjechać na ozonowanie wnętrza?

3
Nadwodzie i wnętrze / Odp: Blachy, korozja i rdza W204
« dnia: Lipiec 11, 2017, 08:51:37 »
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chciałbym przyłączyć się do pytania autora tematu. Niezbyt znam niemiecki i czy mógłby ktoś w skrócie napisać jaka jest konkluzja na tamtym forum? Informacje z portali typu onet itp, gdzie było o tych oznakach korozji w okolicy szyby, olewam, gdyż z pewnego doświadczenia z W203 wiem, że opisywane przez nich typowe usterki są całkowitym zaprzeczeniem prawdy :P

Tylko na onecie się zawiodłeś czy na innych portalach informacyjnych, poradach też? Dobrze wiedzieć, gdzie nie zaglądać po instrukcje.

4
Hyde Park / Odp: Jak trafiłeś/-łaś na forum
« dnia: Lipiec 11, 2017, 08:47:29 »
Znajomy mi polecił to forum :)

5
Witajcie,

Poszukuje chłodnicy klimatyzacji do Mercdesa (W204 oczywiście). Znalazłem firmy NISSENS: Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj. Zazwyczaj części kupowałem właśnie tego producenta. Dodam, że chcę kupić sam, na przykład przez internet i osobiście zamontować. Firma Autochłodnice z tego, co zauważyłem ma dobrą opinię. Mimo to, chcę się jeszcze upewnić co o tej chłodnicy myślicie. Może polecicie inną?

6
Ogólnie o Mercedesie W204 / Odp: Opinie o Mercedesie W204
« dnia: Wrzesień 29, 2016, 14:53:33 »
Znajomy takim jeździ i z tego co mi mówił to wszystko jest ok. Żadnych problemów z eksploatacją, nic się jakoś specjalnie nie psuje.

Strony: [1]