Autor Wątek: Nawigacja Mercedes w204 audio 50 aps ntg4 mały wyświetlacz  (Przeczytany 1262 razy)

Offline Gustaw007

• Nowy
  • *
    • W204 C200 184 KM Kompressor
Sprzedam nawigację do Mercedesa W204. Sprzęt jest kompletny tak jak zaznaczony na zdjęciach, pochodzi z demontażu, z mojego prywatnego samochodu z roku 2009 o przebiegu 150 tyś. km, bez uszkodzeń i wad jak nówka. Fabrycznie jest wyposażony w Bluetooth, pełen zakres fal radiowych, moduł GPS, można odtwarzać audio różnych formatów MP3, DTS audio,DVD audio, lossless, flack, itp. - patrz foto. Do kompletu dokładam gratis płytę DVD z mapami (oryginał wraz z kopią zapasową). Wersja oprogramowania z 29.08.08. Oczywiście mapy można aktualizować. Udostępnię również sposób jak można wejść w menu inżynierskie. Do zestawu można podłączyć wiele zewnętrznych urządzeń: port USB, gniazdo AUX, TV FREE DVBT.
Dla osób z Bydgoszczy lub okolic mogę polecić taniego instalatora, który wymontował ten zastaw i założył mi NTG4 z dużym wyświetlaczem.

Oczywiście mogę rozważyć inne poważne propozycje.

Dla uwiarygodnienia legalnego pochodzenia sprzętu spiszę umowę kupna sprzedaży, w której będzie zawarte: nr rej samochodu, nr VIN, nr poszczególnych części, moje dane osobowe. Wszystkie te informacje będzie można zweryfikować w Centralnej Ewidencji Pojazdów, na stornie Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cena 899 zł.
link OLX Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2016, 09:02:08 wysłana przez Gustaw007 »

Forum Mercedes C klasa W204